el comandante
El Comandante je výsledkem spolupráce BARTIDY a předních českých barmanů, kteří postrádali overproof rum pro širší využití v barové praxi. Můžeme jím vylepšit již známé koktejly jako B52, Bahama Mama nebo Zombie. 

El Comandante

 

El Comandante Overproof

Rum El Comandante se řadí mezi takzvané overproof rumy, tedy silné vícestupňové destiláty. Blend tříletého rumu zrajicího v sudech po bourbonu a  vysoce procentního třtinového destilátu z oblasti Panamy, který byl vyroben kontinuální vícestupňovou destilací. V rumu se maceruje kůra ze sicilských pomerančů a následně se přidává karamelové aroma. Demineralizovanou vodou se ředí na výsledných 75,5% alkoholu. Skvělý zejména pro přípravu známého koktejlu B52.
ElComandanteOverproof_fin.png
 

El Comandante Reserva Exclusiva

ElCom Reserva_set_fin.png
El Comandante Reserva Exclusiva je ideálním blendem panamských rumů. Rumové reservy zrají po dobu minimálně 7 až 18 let v sudech z bílého amerického dubu. El Comanandte se vyrábí v rumérii Hacienda San Isidoro v provincii Herrera centrální části Panamy. Lokalita je unikátní pro své klimatické podmínky. Díky konstantní teplotě a tropickému klimatu získává El Comandante Reserva Exclusiva svou vyváženou chuť.  Rumérie funguje již od 30. let minulého století a stále udržuje zásobu 50ti a více letých reserv, které využívá pro výrobu limitovaných edicí.
 

Jak pít

B52
2 cl El Comandante Overproof
2 cl Káhula
2 cl Baileys
el comandante overproof
el comandante reserva exclusiva
El Comandnate Reserva Exclusiva 
Nejlepší způsob jak si vychutnat tento skvělý rum je samotný za pokojové teploty.
 

Kontakty

BARTIDA s. r. o., Havelská 500/25, 110 00  Praha 1
+420 257 220 044
Chcete prodávat El Comandnate? 
Kontaktujte nás a my se Vám ozveme.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.